UCUZ HAMAK MODELLERİ  AYMİNİ NAZAR BEBEK ODASI İNDİRİM!!!!  MİRAY BEBEK ODASI TAKIMI EN UCUZ FİYAT!! 
 
CH-2 MAMA SANDALYESİ
CH-2 MAMA SANDALYESİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : CH-2 MAMA SANDALYESİ
Marka : baby hope
Fiyat : TL
CH-2 MAMA SANDALYESİ CH-2 MAMA SANDALYESİ CH-2 MAMA SANDALYESİ CH-2 MAMA SANDALYESİ CH-2 MAMA SANDALYESİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
MAMA SANDALYESİ
MAMA SANDALYESİ
Mama sandalyesi
Bebeğiniz, sizinle birlikte aynı masayı paylaşarak sosyal hayata adım atması açısından mama sandalyeleri birçok aile tarafından tercih edilmektedir.
Bebek Mama Sandalyesine Ne zaman oturabilir?
Altıncı aydan sonra bebekteki gelişmeler, onun yemek yeme alışkanlıklarını da önemli ölçüde değiştirir. Bu aya kadar belki sadece anne sütüyle beslenen bebeğiniz, katı gıdaları da menüsüne eklemektedir.Anne sütü ile doyabilen bebek yinede mama sandalyesi alışkanlığı oluşturulmalı mı? sorusuna öncelikle konunun uzman doktorları cevap vermeli,ancak bu durum mama sandalyesi alışkanlığı edinmek için bahane değildir. Tam güvenlikli  mama sandalyesinde korucu kemerinin olması, önünde ve çevresinde bebeğin düşmesini önleyici güvenlik sistemlerinin bulunması sizin ve bebeğiniz için güvenli bir durum sağlar.
Bebeğiniz Mama Sandalyesindeyken 
Bebeğiniz mama sandalyesindeyken, el ve göz hareketlerindeki uyumlu artış gözlenir. Bardak tutmasına yardımcı olur. Kaşık, tabak, bardak kullanımı bebeğin yiyeceklere ve değişik gıdalara karşı hevesli olmasını sağlar. Parmaklarıyla rahatlıkla tutabileceği besinler (küp küp doğranmış peynir, haşlanmış patates gibi) ya da çubuk şeklinde kesilmiş gıdalar hem diş eti kaşıntılarını rahatlatır hem de kendi başına yemek yeme alıştırmalarında ilk adımıdır.
Bebekler bu aylarda özellikle döküp saçmayı oyun olarak vey anormal tepki olarak yapabilir.Bebeğinizin kendi başına yemek yemesi, döküp saçması, üstünü ve etrafı kirletmesi anlamına da geleceğinden hazırlıklarınızı önceden almalısınız. Kullanacağı kaşık çatal kırılabilir cam.melamin ve demir türü olmamamlıdır.Bebeğinize kırılıp, bükülmeyen bir plastik kaşık verin. Altları vakumlu, kırılmaz plastik tabaklar kullanabilirsiniz.
Ch-2 Özellikleri
 Pratik Açma Ve Kapama
 5 Nokta Emniyet Kemeri
 360 ° Dönebilen ve Frenlenebilen Ön ve Arka Tekerlekler
 Ayarlanabilir ve Çıkabilir Çift Tepsili Tabla
 Geniş Alt Oyuncak Sepeti
 Silinebilir Koltuk Kılıfı
 Kolay Katlanabilme ve Taşınabilme Özelliği
 Maksimum 15kg Taşıma Kapasiteli
 

Kapat