UCUZ HAMAK MODELLERİ  AYMİNİ NAZAR BEBEK ODASI İNDİRİM!!!!  MİRAY BEBEK ODASI TAKIMI EN UCUZ FİYAT!! 
 
1736 DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ
1736 DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : 1736 DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ
Marka : Belis
Fiyat : TL
1736 DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ 1736 DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ 1736 DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
ÜRÜN ADI:DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ BELİS
ÜRETİM YERİ:TÜRKİYE
ÜRETİCİ FİRMA:BELİS % 100 TÜRK SERMAYESİ VE İMAL YERİ TÜRKİYE
BELİS DOĞA BEBEK ODASI TAKIMI BÜYÜYEN BEŞİK
Ürün kullanılan malzeme ve işçilik itibari ile birinci sınıf mdf ile  üretim olup mdf kısımlar lake ile boyalıdır.
Avrupa standartlarına uygun olarak, içerisinde kanserojen madde bulunmayan malzemelerden üretilen, çevre sağlığı standartlarına uygun, E1 kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılarak, çocuk sağlığı ve güvenliği şartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır.Genç odasına dönüşebilen beşik modeli,komidin ve sallanan beşik kısmı çıkarılınca tek kişilik yatak şeklini alır.
Mdf,lake,taşlı büyüyen bebek beşiği modeli e-1 belgeli malzemeden üretilmiştir.Bir doğanın rengi ile süslenmiş bu büyüyen beşiğe sahip olmak istemez misiniz? Doğumdan itibaren kullanımı başlayarak bebeğinizin 12 yaşına kadarki evresinde kullanım olanağı sağlıyor. Fonksiyonel asansörlü ön korkuluğu sayesinde bebeğinize ulaşmanızı çok kolay bir hale getiriyor ve yeni tasarımı sayesinde de ürünün zarafetini tamamlıyor. Benzersiz sallanma mekanizması sayesinde bebeğinizin en tatlı rüyalara en kısa zamanda dalmasını sağlıyor. Güven pazarlama sallama mekanizması kullanılmaktadır.Yatak altındaki kullanışlı üç adet çekmecesi ile elbiseleriniz için yeniş yer oluşturacak, isterseniz farklı bebek elbiselerini farklı çekmeceler koyarak kolay ulaşmanıza yardımcı olacak çekmece sistemi ,belis ürünleri sıkıştığınız anda en pratik çözümleri sunuyor. Mdf üzeri estetik çizgilerle dizayn edilmiş olarak ürünü tamamlayan çizgilerin içine itinalı bir şekilde kalite ve sevgi yerleştiriliyor. Bu ürünün sahip olduğu birçok özelliği tecrübe ederken, siz ve bebeğiniz için ne kadar özel bir ürün hazırladığımıza bir kez daha şahit olacaksınız.bebek eşyalarında üretimde kaliteden ödün verilmez.büyüyen bebek beşiği için bebek beşik örtüsü,bebek beşik yatağı,bebek beşik cibinliği eklenince ürün kullanıma hazır hale gelir.Asansörlüdür.Asansör mekanizması GÜVEN PAZARLAMA ÜRÜNÜNÜR METALDEN KOMPLE KROM KAPLAMALIDIR.PASLANMA VE PLASTİK GİBİ KOLAY KIRILMAZ.
Temizlenme Özellikleri: 
Hafif nemli bir bezle silinebilir. Suya maruz kalmamalıdır. Mdf lake ürünlerde ürün silinirken mikroskobik çiziklere karşı dikkatli olunmalıdır.
DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK
Ürünlerin Kalite Belgeleri:
- TSE
- E 1 (Kanserojen madde içermez.)
- ISO 9000
-TS 18001
-ISO 10002
-TSE-İSO-EN 14000
- İNSAN,ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ
- Üretiminde birinci kalite  MDF profil kullanılmaktadır.Lake boyalıdır
Önemli Not;
-Mobilyalarınızı kurulum klavuzuna bakarak yada uzman ekip nezaretinde kurunuz.
-Kurulum için ayrılan yerin rutubetsiz ve düz bir zemin olması gerekmektedir.
(İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM)
 

Kapat