Bebe Besik - Bebek Ürünleri| Beşik Modelleri, Bebek Odasi Modelleri, Sepet Besik Modelleri, Büyüyen Beşik Modelleri ve tüm markaların bebek Ürünlerini bebe beşik te bulabilirsiniz.
Anasayfa | Müşteri Hizmetleri
Mega Drop Down Menu
 
BEBEK ODASI VE MOBİLYA BEŞİKLERDE İNDİRİM FIRSATI  CARLA BEBEK ODASI  NOVA BEBEK ODASI MEŞE ŞOK FİYATLAR  Mobilya Beşiklerde İndirim  Video Anlatımlı Cibinlik ve Cibinlik Demiri Takılışı 
 
Yazılarımız

CİBİNLİK DEMİRİ

              CİBİNLİK DEMİRİ      

Mobilya beşiklerde,büyüyen beşiklerde ,asansörlü beşiklerde,mobilya beşiklerde ve bambu beşiklerde kullanılan,boru malzemeden çinko kaplama ve boyalı çeşitleri ile isteğe göre sipariş alınan modeldir.Üç parçadan oluşan cibinlik demiri modelidir ve L şeklindedir,sökülüp takılma kolaylığı ve az yer kaplaması hasebiyle bebek mağazalarında çokça tercih edilen cibinlik demiridir.Genelde lüks cibinlikler için kullanılan cibinlik demiridir.Uç kısmında topuz bulunmaktadır.Topuz değişik renklerde olabilmektedir.
Beşik Cibinlik Modelleri;
Bebek ürünleri sektöründe,bebek mağazalarında satılan malzemelerde bebek sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçli satıcıların tercih ettiği bebek ürünleri;kaliteli,sağlam ve sağlıklı olmasının yanında fiyatı ve kullanilabilirliğide son tüketiciyi ikna edecek şekilde olmalıdır.Beşik cibinlik modelleri bebek beşiklerinde,büyüyen beşiklerde,sepet beşiklerde ve bambu modellerinde en önemli unsurlardan.Bebek cibinlik ve cibinlik demiri hem görsel olarak tamamlayıcı olacaktır hemde sinek ve benzeri zararlılardan bebeğinizi ve sizi koruyacaktır.Beşiklerde cibinlik,cibinlik demiri yardımıyla tutturulur.Önce cibinlik demiri alt kısmındaki sıkma aparatı yardımıyla beşiğe monte ettirilir daha sonra tül üzerine konur.
Cibinlik Nasıl Takılır?
Öncelikle gereken cibinlik ve cibinlik demirini ne için kullanacağımızı belirlemektir,yatak odası için mi?genç odası yatağı için mi?sünnet için mi? mobilya beşik için mi ? kararımızı netleştirdikten sonra yatağınızın ölçülerini alarak cibinlik temin etmeliyiz.Cibinlik cibinlik demiri ile uyumlu olmalıdır.Yuvarlak kafalı cibinlik demirine L model topuzlu cibinlik demiri için yapılmış tül kullanamayız.
CİBİNLİK DEMİRİ VE ÖZELLİKLERİ
* Bambu veya L model cibinlik demiri modeli 90 derecelik açı ile üretilmiş olup,büyüyen beşiklerde,hastahane süslemelerinde ve normal beşiklerde kullanılabilir.
* Cibinlik demiri kendi imalatımızdır.Toptan ve perakende satışımız vardır
* Güven kaplama kalitesiyle profil kısmı  boyalı ve çinko kaplama olarak üretilmiş cibinlik demiri modelidir.
* Yeni model beşik tutma aparatı ile montajlanmış cibinlik demiri;daha sağlam kavrama,daha şık görünüm ve beşik sallanırken düşme riskini minimuma indiren cibinlik mekanizması 
* Üç parça halinde demonte şekinde ;paketlemesi,taşıması ve kargolaması kolaylaştırılmıştır.
* Bebek sağlığı ön planda tutularak çapaksız boru ve çapaksız plastik kullanılan cibinlikdemiri anneler için daha güvenli hale getirilmiştir.
* Bebek beşik cibinlik demiri;bambu beşiklerde, mobilya beşiklerde ve oyun parklarında kullanıma uygundur.
* Toptan ve perakende satışımız vardır.
* Cibinlik ve cibinlik demiri siparişi için güven bebe 
* Toptan ve perakende 0212 628 94 26- -05356494075